 |
| |
|
| PROGRAMMA |
|
| |
|
| 12.00 uur |
Ontvangst met een lunch |
| |
De Heische Hoeve werkt vrijwel uitsluitend met streekproducten! Onze lunches bestaan daarom vrijwel geheel uit vlees van door ons persoonlijk geselecteerde boeren. Onze bakker gebruikt o.a. lokaal geteelde granen als spelt en we telen onze groenten deels zelf en halen ze bij boeren in de buurt. Ook staan tijdens jullie verblijf gezonde fruitsappen en onbeperkt biologisch handfruit tot jullie beschikking. |
| |
|
| 13.00 uur |
4x4 Ecotrail |
|
|
Tijdens de jeeptrail door Brabant rijd je in teamverband met een elektrische cabriojeep van start naar finish. Aan de hand van een bolletje-pijltje roadbook zal de te rijden route zich ontvouwen.
Zandwegen die je 4x4 vaardigheden danig op de proef stellen zorgen voor de nodige spanning en natuurlijk voor punten. Door een combinatie van vaardigheid met de 4x4 en scherpzinnigheid moet je je route zien te vinden.
|
| |
|
| 14.00 uur |
Terugkomst op De Heische Hoeve |
| |
|
| 14.00 uur |
Rondleiding BUS Whiskystokerij
We nemen een kijkje in de whiskystokerij van Bus Whisky, waar een toegewijd team van duurzame whiskyliefhebbers één missie heeft: de wereldstandaard zetten voor duurzame whisky, vanuit Nederland. Onze ambachtelijke distilleerderij draait volledig op 100% hernieuwbare energie en we telen onze eigen brouwgerst volledig biologisch. In enkele jaren zijn we uitgegroeid van een bescheiden Brabantse start-up tot een van de grotere en meest duurzame whiskyproducenten van Nederland: B Corp™, organic en single estate.
De whisky wordt volledig op de boerderij gestookt met onze eigen biologische brouwgerst en we creëren hoogwaardige producten uit alle reststromen. In een sfeervolle setting ontdek je alles over het maken van Bus Whisky in een van de duurzaamste whiskystokerijen ter wereld en kun je natuurlijk zelf de proef op de som nemen.
|
| |
|
| 15.00 uur |
Gelegenheid om te borrelen in het restaurant (consumpties niet inbegrepen) |
| |
|
| 16.00 uur |
Einde van een geslaagd bedrijfsuitje! |
| |
|
Specificaties
- Prijs
- € 59,50 p.p. excl. BTW
- Aantal personen
- Minimaal 10
- Arrangement
- all-inclusive
- Beschikbaar
- jaarrond
- Check beschikbaarheid
Offerte
Reserveren
Inclusief
- Ontvangst op een unieke lokatie met onbeperkt koffie/thee/frisdrank en een lekkernij uit de streek.
- Alle genoemde outdoor- en buitensport activiteiten.
- Uitgebreide lunch te velde met streekproducten.
- Goede bereikbaarheid en gratis parkeergelegenheid voor 100 auto's voor de deur.
- Mogelijkheden voor leuke relatiegeschenken.
- Combinatiemogelijkheden met vergaderingen.
Tevredenheid Lunch | 4x4 ecotrail | Whiskytour
- Programma
- 9.4
- Begeleiding outdoor
- 9.5
- Kwaliteit diner/BBQ
- 8.9
- Vriendelijkheid bediening
- 9.4
- Algemene oordeel
- 9.3
- Aanbevelingspercentage:
- 100%
- Aantal metingen:
- 20
Gastenboek
-
9 maart -
Koen & Harrie Daamen
(10 pers)
We hebben met een groep van tien personen een fantastische dag gehad bij de Heische Hoeve. De ontvangst was vriendelijk, de lunch was uitstekend verzorgd en de 4x4 Ecotrail was een unieke ervaring voor iedereen. Als afsluiting hebben we genoten van een mooie en interessante whiskytour.
Bedankt voor de gastvrijheid en de goede organisatie. We kijken met veel plezier terug op deze dag.
-
21 januari -
MAKARORA
(12 pers)
Gezellige locatie, heel vriendelijk personeel en heerlijke lunch en borrelplank. De 4x4 rit was erg leuk, vooral het ruige stuk langs de sloot. Afgesloten met een pubquiz. Helemaal goed.
-
21 januari -
MAKARORA
(12 pers)
Wat een fijne lokatie en enorm gastvrije ontvangst. Niets is teveel en het team is bijna net zo enthousiast als de gasten. Iedereen heeft veel plezier beleefd aan deze dag dankzij jullie.
-
3 april -
Zwijsen College
(17 pers)
Hebben met collega's een rondleiding en lunch gedaan dit was op alle fronten super.
Duidelijke uitleg en ook de lunch met allemaal streek producten was zeer goed, we konden ook netjes de dieet wensen door geven.
Een aanrader voor anderen
-
6 mei -
Ciska Hovestadt
(12 pers)
We hebben erg gelachen op de familiefiets en heerlijk gegeten!
-
9 oktober -
Buurtbusvereniging Waalwijk-Oosterhout
(41 pers)
Aardig personeel.
In deze stap checkt u online of het door u gewenste arrangement nog beschikbaar is op de aangegeven
datum.
Indien de datum is volgeboekt, worden alternatieve data aangedragen.
TIP: als je een meerdaags arrangement kiest, is het voldoende als de
aankomstdatum groen is. Het is geen
probleem als de volgende dagen rood zijn.